Přeskočit navigaci.

Aktuální nabídky

*Aktuální nabídky

!!!Pozor Pozor!!! Stále rozšiřujeme produkční činnost a nestíháme dělat zakázky. Do našeho týmu přijmeme ihned KAmeramana/Fotografa se zkušenostma. Výhodou vlastní vybavení. Požadována kreativita ale zíroveň schopnost dělat dle zadání! Prosím o info do emailu vč. telefonního kontaktu. Práce na 4–8 dní měsíčně. Výrazně nadprůměrné honoráře za kvalitní práci. Můžou se hlásit i mladí nadšenci se zkušenostmi.

1)Hledáme stále nové talentované dívky a ženy s vyvinutým poprsím. Štíhlé dívky s košíčkem D nebo větším ve věkovém rozpětí 18 – 25 let, dívky plných tvarů s košíčkem E nebo větším, také ve věku 18 až 25 let, a dále dívky a ženy s košíčkem F nebo větším všech věkových kategorií.Možnost dlouhodobé spolupráce, občasné spolupráce, nárazové spolupráce.Vhodné pro dívky které chtějí být profesionální modleky, ale i pro studentky jako brigáda nebo i maminky na MD – občasný přivýdělek.Možnost dlouhodobé smlouvy s garantovaným příjmem (minimálně 30 tis za měsíc), možnost i zakázek pouze a výhradně do soukromých sbírek a kolekcí – zakázky které nikde nebudou zvěřejněny!!!!Nabízíme největší množství zakázek v evropě (odvíjí se od atraktivity a čas. možností dívky), také práci pro naše vlastní z Čech blokované projekty.Agenturu vede zkušená modelka, která vám ráda vše vysvětlí a se vším vám poradí.Zajistíme zakázky k vaší spokojenosti!

  1. Atraktivní začínající dámy a paničky se sex apealem (velké poprsí uvítáme, ale není podmínkou, není nutné mít velká ňadra) 35 až 60 let pro spolupráci soft i klasické erotiky.Možnost 3 focení pro naší produkci, následně vám můžeme zprostředkovat práci u dalších firem.
  2. Atraktivní dívky//Dominantního rázu do cca 30.ti let pro Femdom klipy a sety. Nutná atraktivní postava, velmi hezké nohy a pozadí. Práce bez erotického kontaktu. Fetish, SM atd…
  3. Teenky – Mladě vypadající dávky 18–24 lety pro Old/youngm, „perverzní rodinka“ atd.....

Nerozhoduje dokonalá postava, nebo obličej, dívka nemusí být ani dokonalá modelka. Hledáme celkově mladý vzhled. Tedy šanci mají i mírně baculatější dívky.

  1. Babičky – výslovně babičky (60 a více let), které fyzicky zvládnou 30. minut video. Čím vizuálně starší tím lépe::)) Rychlá dohoda a větší množství prací…