Přeskočit navigaci.

Aktuální nabídky

*Aktuální nabídky

1)Hledáme stále nové talentované dívky a ženy s vyvinutým poprsím.Štíhlé dívky s košíčkem D nebo větším ve věkovém rozpětí 18 – 25 let, dívky plných tvarů s košíčkem E nebo větším, také ve věku 18 až 25 let, a dále dívky a ženy s košíčkem F nebo větším všech věkových kategorií.Možnost dlouhodobé spolupráce, občasné spolupráce, nárazové spolupráce.Vhodné pro dívky které chtějí být profesionální modleky, ale i pro studentky jako brigáda nebo i maminky na MD – občasný přivýdělek.Možnost dlouhodobé smlouvy s garantovaným příjmem (minimálně 30 tis za měsíc), možnost i zakázek pouze a výhradně do soukromých sbírek a kolekcí – zakázky které nikde nebudou zvěřejněny!!!!Nabízíme největší množství zakázek v evropě (odvíjí se od atraktivity a čas. možností dívky), také práci pro naše vlastní z Čech blokované projekty.Agenturu vede zkušená modelka, která vám ráda vše vysvětlí a se vším vám poradí.Zajistíme zakázky k vaší spokojenosti!

2)Placený casting (1–4 tisíce Czk) pro vyvinuté amatérky a začínající dívky 18–30 let. Chceš si to zkusit, jít třeba jen z oblečení do topless, nebo akty? Stačí nám třeba ukázat horní partie, nebo tanec před kamerou a odvezeš si první honorář. Když se rozhodněš pokračovat, určitě ti nabídneme další zakázky za minimálně 4–12 tisíc.

  1. Atraktivní začínající dámy a paničky se sex apealem (velké poprsí uvítáme, ale není podmínkou, není nutné mít velká ňadra) 35 až 60 let pro spolupráci soft i klasické erotiky.Možnost 3 focení pro naší produkci, následně vám můžeme zprostředkovat práci u dalších firem.

4)Angažujeme mladé páry na téma amatérská erotika.Dívka s vyvinutým poprsím 18 až 30 let, kluk 18 až 40 let.Platí pro ne profi a neokoukané tváře.Pracuje se ve stylu „busty adventures“.

5)V červnu zahajujeme opět focení softů a lehké erotiky v přírodě.Nabízíme dívkám štíhlým s košíčkem D nebo větším, i plnoštíhlým s košíčkem F nebo větším pravidelnou spolupráci. Možnost i 5 ti denního angažmá u moře a na jachtě.Jedná o softy – akty a velmi jemné pózy. Platí pro velmi atraktivní a vyvinuté dívky.

6)Série zakázek pro ryze soukromé sběratele, dle požadavku dostanete smluvní garanci o nepublikovatelnosti. Vysoké honoráře (200 až 1200 Eur za jednu zakázku) nejedná se o klasické profi focení, ale o foto spíše v domácím stylu, bez světel, velkého teamu, velmi nenáročné na práci, ovšem nabídka platí pro velmi atraktivní a vyvinuté dívky.