Přeskočit navigaci.

Aktuální nabídky

*Aktuální nabídky

1)Hledáme stále nové talentované dívky a ženy s vyvinutým poprsím.Štíhlé dívky s košíčkem D nebo větším ve věkovém rozpětí 18 – 25 let, dívky plných tvarů s košíčkem E nebo větším, také ve věku 18 až 25 let, a dále dívky a ženy s košíčkem F nebo větším všech věkových kategorií.Možnost dlouhodobé spolupráce, občasné spolupráce, nárazové spolupráce.Vhodné pro dívky které chtějí být profesionální modleky, ale i pro studentky jako brigáda nebo i maminky na MD – občasný přivýdělek.Možnost dlouhodobé smlouvy s garantovaným příjmem (minimálně 30 tis za měsíc), možnost i zakázek pouze a výhradně do soukromých sbírek a kolekcí – zakázky které nikde nebudou zvěřejněny!!!!Nabízíme největší množství zakázek v evropě (odvíjí se od atraktivity a čas. možností dívky), také práci pro naše vlastní z Čech blokované projekty.Agenturu vede zkušená modelka, která vám ráda vše vysvětlí a se vším vám poradí.Zajistíme zakázky k vaší spokojenosti!

2)Hledáme dívky „teen style“, tj mladistvý vzhled ve věku 18 až 22 let, pro francouzský magazín a další zahraniční projekty, možnost profi kariéry focení pro TOP magazíny, nebo lze jen občas ný přivýdělek. Nerozhoduje dokonalost postavy ale celková Image „teen style“. Možnost dlouhodobé spolupráce. Naše produkce míří pro Kanadskou a Holandskou společnost, a dále vlastní projekt, který je nepřístupný z území CR.

  1. Atraktivní začínající dámy a paničky se sex apealem (velké poprsí uvítáme, není podmínkou) 30 až 60 let pro spolupráci soft i klasické erotiky.Možnost 3 focení pro naší produkci, následně vám můžeme zprostředkovat práci u dalších firem.

4)Angažujeme mladé páry na téma amatérská erotika.Dívka 18 až 22 let, kluk 18 až 26 let.Platí pro ne profi a neokoukané tváře.Pracuje se ve stylu „reality adventure“.

5)V červnu zahajujeme opět focení softů a lehké erotiky v přírodě.Nabízíme dívkám štíhlým s košíčkem D nebo větším, i plnoštíhlým s košíčkem F nebo větším pravidelnou spolupráci. Možnost i 5 ti denního angažmá u moře a na jachtě.Jedná o softy – akty a velmi jemné pózy. Platí pro velmi atraktivní a vyvinuté dívky.

6)Výdělek hned na castingové schůzce.Pokud ti je 18–23 let a máš košíček E(5) nebo větší, a jsi spolehlivá a máš zájem o spolupráci, napiš nebo zavolej a my ti zařídíme honorovaný casting – úvodní schůzku v některém uź měst kde máme lokaci. (Praha, BRno, Olomouc, Pardubice) Zkusíš si nanečisto zapózovat před objektivem a dostaneš za to zaplaceno!!!K ničemu se nezavazuješ, jen vyděláš za nezávaznou schůzku ohledně spolupráce.Nabídka platí do 15.11 2012 , nutno poslat alespoň 1 x foto celé postavy (stačí civilní v plavkách, prádle atd…)

7)Série zakázek pro rize soukromé sběratele, dle požadavku dostanete smluvní garanci o nepublikovatelnosti. Vysoké honoráře (200 až 1200 Eur za jednu zakázku) nejedná se o klasické profi focení, ale o foto spíše v domácím stylu, bez světel, velkého teamu, velmi nenáročné na práci, ovšem nabídka platí pro velmi atraktivní a vyvinuté dívky.

  1. Hezké xxl dívky – baculky s hezkým obličejem a vyinutým poprsím (i sexy metráčky:) na erotickou produkci mířící do zahraničí.Práce na celý den vysoký honorář*